Menu

Ja, mój synek, nasze zycie.

Hejka, stwierdziłam, że czas zacząć coś robić ze swoim życiem, a nie siedzieć tylko na ehh... czterech literach. Będę prowadzić bloga na temat mojego synka, mnie i naszego życia.

Pielęgnacja stópek

momnikodem

Hej wszystkim, sprawy wczoraj załatwione, trening zrobiony, bombel zasnął dosyć późno, i ja razem z nim padłam. A miałam napisać jeszcze wczoraj post na temat mojego ulubionego balsamu regenerującego i kremu intensywnie odżywiającego o zapachu lawendy z mojej ulubionej firmy YVES ROCHER. 

IMG_2807  Moje dwa ulubione kosmetyki do moich stópek, zrobiły na mnie ogromne wrażenie, ponieważ po ciąży moje pięty już nie były takie gładziutkie tylko szorstkie a dzięki tym cudeńkom wróciły do "formy" :p 

Jako pierwszego używam balsamu regenerującego, jest gęsty i super radzi sobie ze skórą suchą i popękaną. Zawiera olejek eteryczny z lawendy oraz wode z lawendy z ekologicznych upraw. Na początku używałam tylko tego jednego, ale na efekty zbyt dlugo czekać musiałam przy jednym kremie, a używamy go 1-2razy w tygodniu, więc te efekty były bardzo małe. IMG_2808Dlatego nie moglam sie oprzeć,żeby wybróbować dwa razem i zakupiłam drugi kosmetyk z tej firmy i był to krem intensywnie odżywiający. Używam go codziennie, skóra jest po nim miekka, wygładzona i czuć, że jest odżywiona. Tak samo zawiera olejek eteryczny z lawendy i wodę z lawendy z ekologicznych upraw. Gdy dołożyłam ten krem do tamtego balsamu efekty zobaczylam już po pierwszych 4 dniach, że moje stópki wracają do formy. IMG_2810Teraz po mięsiącu używania moje stópki są miękkie i gładkie a ja nie mam problemu z szorstkimi piętami. Mogę polecić i zachęcić każda z was do kupna tych dwóch produktów, w połączeniu razem i stosując regularnie uzyskamy taki efekt jak chcemy. 

A wy macie już jakieś kosmetyki z tej firmy? 

© Ja, mój synek, nasze zycie.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci